تبلیغات
پردیس گیم - خدای جنگ2
پردیس گیم انتخاب شما

خدای جنگ2

شنبه 20 فروردین 1390 07:45 ب.ظ

نویسنده : امین نژادموری
خدای جنگ2 - ps2آن هنگام که اورانوس، حکمران عالم، فرزندان خود را در تارتاروس زندانی کرد تا روشنایی را نبینند، گایا، مادرشان، داس بسیار بزرگی خلق کرد و به فرزندانش هکاتونکیرس، ساکلوپس و کرونوس پیشنهاد کرد تا اورانوس را از بین ببرند. از میان این فرزندان، تنها کرونوس بود که شجاعت انجام این کار را داشت و داس گایا را برای کشتن پدر از او گرفت. پس از آنکه که اورانوس توسط کرونوس از پای درآمد، کرونوس و خواهرش رئا خود را پادشاه و ملکه ی علم نامیدند و برادرانشان را دوباره زندانی کردند. اما گایا به کرونوس هشدار داد همانگونه که او پدرش را از پای درآورد، کرونوس نیز از یکی از فرزندانش شکست خواهد خورد.
آن شد که کرونوس همه ی فرزندانش از رئا را می خورد تا هیچ کدام زنده نمانند. اما رئا پس از خورده شدن آخرین فرزندانش، هادس و پوزیدون، این عمل کرونوس را تاب نیاورد و به جای شمشیر فرزند که زئوس نام داشت، یکه تکه سنگ در پارچه ای پیچید و به کرونوس داد. گایا خود تربیت زئوس را بر عهده گرفت و او را بزرگ کرد. وقتی زئوس به بزرگسالی رسید با کشتن کمپ، اژدهای نگهبان زندان هکاتونکیرس و سایکلوپس، آنها را آزاد کرد. سایکلوپس به پاس قدردانی از زئوس، نیروی استفاده از تندر را به او بخشید. در نبرد بزرگ تایتان ها ، زئوس، هکاتونکیرس، سایکلوپس برادران و خواهران بزرگتر زئوس که با دریده شدن شکم کرونوس نجات پیدا کرده بودند، کرونوس و دیگر تایتان ها را شکست دادند. زئوس تایتان ها را در تارتاروس زندانی کرد و اطلس، یکی از تایتان هایی که در برابر زئوس جنگید را محکوم کرد تا آسمان ها را روی شانه اش نگه دارد.
پس از شکست دادن تایتان ها، زئوس دنیا را با برادرانش هادس و پوزیدون تقسیم کرد؛ دریاها از آن پوزیدون شد، دنیای زیرزمین از آن هادس و آسمان ها قلمروی زئوس.

خلاصه داستان God Of War 1
کراتوس فرمانده جنگجوی اسپارتا که در واقع پسر زئوس وبرادر ناتنی Ares و Athena و موجودی بین انسان و خـــدایان اساطیری است، در جنگی با Barbarian ها در آستانه شکست، روح خود را به Ares فروخته و نجات می یابد و پس از آن با دریافت Blade of Chaos سرباز خدای جنگ می شود.او در خشونت و وحشی گری به جایی می رسد که با حمله به معبد Athena مرگ زن و فرزند خودش را به دست خود رقم می زند.پس از این اتفاق کابوس و وحشت کراتوس را رها نمی کند.او برای گرفتن انتقام و نابودی Ares وارد معبد پاندورا شده و در نبردی با Ares به دوزخ فرستاده می شود.اما سر تسلیم شدن در برابر مرگ را هم ندارد و در نهایت به عنوان برگزیده خدایان باز می گردد و به کمک آن ها در نبردی Ares را نابود می کند.خدایان گناهان گذشته ی او را مورد بخشش قرار می دهند.اما کابوس های او را درمان نمی کنند.کراتوس که تاب تحمل این عذاب را ندارد خود را به آب می اندازد تا بمیرد.اما خدایان او را نجات داده و اریکه خالی خدای جنگ Ares را به او می بخشند.و این گونه کراتوس تبدیل به خدای جنگ (God Of War) می شود.

داستان God Of War 2
کراتوس با وجود این که به مقام خدای جنگ دست یافته است،اما از آنجا که او یک انسان میرا بوده که با شکست Ares به این مقام نائل آمد،لذا تمام خدایان ساکن کوه المپ به چشم تحقیر و سرزنش به او نگاه می کردند.اما کراتوس هیچ نیازی به آن ها نداشت و تمام وقت خود را بر روی زمین به لشکر اسپارتا اختصاص داده و در قساوت و خشونت حتی از Ares نیز پیشی جسته بود.لشگر اسپارتا نبرد عظیمی را آغاز کرده و در حالی که کراتوس از جایگاهش در کوه المپیوس آن ها را می کرد،شهر ها را یکی پس از دیگری به تصرف خود در می آوردند.
روزی در هنگامکه کراتوس برای تصرف شهر Rhodes آماده می شد،آتنا نزد آو آمد و درخواست کرد به این نبرد خونین خاتمه دهد و کراتوس با اشاره به این مطلب که به هیچ کس نیازی ندارد او را کنار زده و رهسپار شهر Rhodes بر روی زمین می شود و به محض رسیدن به شهر همانند Ares در شهر آتن شروع به ویران و نابود ساختن جای جای شهر می کند.ناگهان آتنا در هیبت یک مرغ دریایی ظاهر شده و با استفاده از نیروی جادویی ضمن برگداندن کراتوس به اندازه سابق و گرفتن بیشتر نیروهای خدایی او،سراغ مجسمه ی غول پیکر Rhodes رفته و با جان بخشیدن به آن،مجسمه را رهسپار نبرد علیه کراتوس می کند.البته قدرت کراتوس ماورای تصور خدایان می بوده و او با وجود این که نسبت به قبل بسیار ضعیف تر شده بود،باز هم از پس این رقابت برآمده و در چند نبرد پیاپی مجسمه عظیم الجثه را شکست داد.تا این که در نبرد نهایی مقابل مجسمه قرار میگیرد.در این جا زئوس دست به یک تدبیر کارساز می زند و با فرستادنBladeOfOlympus(شمشیری که زئوس در جنگ بوسیله آن تایتان ها و کرونوس را شکست داده بود)در ظاهر سعی می کند به کراتوس کمک کند.اما قضیه چیز دیگری بود.زیرا کراتوس جهت استفاده از آن مجبور شده بود باقی مانده قدرت خدایی خود را نیز از دست داده و تمام آن قدرت ها را به شمشیر الیمپوس منتقل کند و آن را به حداکثر قدرت خود برسانــــــــــــــد.
کراتوس به وسیله اسلحه جدیدش موفق شد مچسمه را از بین ببرد.اما دست این غول عظیم الجثه در حال سقوط بر روی کراتوس افتاد و او را که دیگر هیچ یک از قدرت های سلبق خود را نداشت به سختی مجروح ساخته و در مقابل لشکریان اسپارتا نقش زمین نمود.در حالی که کراتوس تلو تلو خوران به سمت شمشیرش در حال حرکت بود،زئوس ظاهر شد و BladeOfOlympus پرقدرت شده را در اختیار خود گرفت.ظاهرا از آنجا که آتنا از توقف وحشی گری و خشونت کراتوس انصراف داده بود،خود زئوس مجبور شده بود شخصا وارد عمل شود.او به کراتوس در آخرین لحظات شانس دیگری داد که تا ابد مطیعش بوده و به او خدمت کند.اما کراتوس نپذیرفت و زئوس با فریاد"تو هرگز فرمانروای الیمپوس نخواهی شد"با ضربه ی شمشیر سینه ی کراتوس را شکافت و او را کشت.
در حالی که کراتوس برای دومین بار به سمت Hades سقوط می کرد،کمک غیر متظره ای دریافت کرد:Gaia مادر زمین.کسی که گویا تمام مدت مراقب و نظاره گر کراتوس بوده.او زخم های کراتوس را التیام می بخشد و به او می گوید اگر می خواهد سرنوشت را تغییر دهد،باید در جستجوی سه خواهر سرنوشت باشد...
system requirements
OS: Windows® XP
Processor: Pentium IV 3.2 GHz or Athlon 3.2GHz
RAM: 512 MB (1 GB Vista)
Video Card: GeForce 6600, ATI Radeon X1300 or higher

با تشکرازخواندنتان نظر یادتون نره,مدیریت وبلاگ.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خدای جنگ2 ،
آخرین ویرایش: شنبه 20 فروردین 1390 08:14 ب.ظ